Timberwolvesi i bez glavnih igrača do pobjede, Wizardsi bez Beala svladali Miami

Petar Jenjić • utorak, 31.12.2019.

Odigrane su još četiri utakmice noćas na NBA parketima. Minnesota je bez Townsa i Wigginsa uspjela poraziti Netse, dok su Washington Wizardsi bez Bradleyja Beala bili bolji od Miami Heata...

Bez su igrali bez prvog strijelca Bradleyja Beala, Washington Wizardsi, ipak su uspjeli svladati na domaćem terenu favoriziraniji Miami Heat sa 123:105. Washington je zaostajao deset razlike nakon prve četvrtine, dok je nakon poluvremena vodio s 71:63, a do kraja prednost nije ispustio.

Jordan McRae predvodio je Wizardse sa 29 poena i osam asistencija, dok je Garrison Mathews u svojoj 11. NBA utakmici dodao 28 poena.

Najbolji je kod Heata bio Jimmy Butler s 27 poena, dok je Duncan Robinson dodao 16 poena.

Gotovo cijelu utakmicu vodili su Milwaukee Bucksi te su u konačnici zasluženo visoko slavili protiv Chicago Bullsa sa 123:102. Susret s potpuno prelomili početkom posljednje četvrtine kada su otišli na 20 poena prednosti.

Khris Middleton predvodio je Buckse s 25 poena i šest skokova, dok je Giannis Antetokounmpo dodao 23 poena, deset skokova i šest asistencija. Dragan Bender nije igrao.

Najbolji je kod Bullsa bio Zach LaVine s 19 poena i pet skokova, Coby White dodao je 18 poena.

Minnesota Timberwolvesi svladali su nakon produžetka Brooklyn Netse sa 122:115, iako su igrali bez Andrewa Wigginsa i Karla Anthonyja Townsa. Tijekom utakmice nijedna momčad nije imala dvoznamenkastu prednost, a dodatnih pet minuta izborili su Netsi ubačajem za 103:103. Ipak, domaćin, koji je izgubio 12 od zadnjih 13 utakmica, prelomio je susret u svoju korist.

Shabazz Napier s 24 poena i osam asistencija predvodio je Wolvese, dok je Jarrett Culver dodao 21 poen i pet skokova.

Spencer Dinwiddie s 36 poena, pet skokova i osam asistencija bio je najbolji kod Netsa.