Pobjeda bez problema: Vrijednosnice slavile kod Sonika

Petar Jenjić • petak, 10.01.2020.

Vrijednosnice Osijek nisu imale problema na gostovanju kod Sonik Puntamike koju su svladali sa 84:68...

Odigrana je prva utakmica 15. kola HT Premijer lige u kojoj su do pobjede stigle Vrijednosnice Osijek na gostovanju kod Sonik Puntamike rezultatom 84:68.

Za Brokere je to osma pobjeda ove sezone uz koju imaju šest poraza, dok su Zadrani pali na omjer 5-9.

Gostujuća momčad vodila je kroz cijelu utakmicu. Nakon prve četvrtine imala je šest poena viška (25:19), da bi na poluvrijeme otišla s devet poena prednosti (44:35).

U trećoj dionici stigli su Osječani na dvoznamenkastu razliku, a do kraja susreta Sonik nije uspio doći ispod minus devet.

Vrijednosnice je do pobjede predvodio Antonio Jordano s 21 poenom, dok je Lovre Bašić dodao 16 poena i šest asistencija.

Najbolji je kod Sonika bio Šime Špralja sa 17 poena i sedam skokova, dok je Petar Marić dodao je 14 poena i pet asistencija.