Bogojević: 'U prvom poluvremenu sve je izgledalo super, trebali smo sve riješiti u tom dijelu'

Mihaela Bradovski • nedjelja, 31.05.2020.

Slaven Belupo ostao je bez prolaza u finale Kupa. U polufinalu je na svom travnjaku ugostio Lokomotivu i upisao poraz 3:1...

Dva različita poluvremena viđena su u Koprivnici. U prvom je poluvremenu domaćin bio bolji, dominirao je, Lokomotiva je bila posve zaustavljena, ali u nastavku se sve okrenulo.

Bruno Bogojević smatra kako su Koprivničanci trebali već u prvom dijelu riješiti pitanje pobjednika i prolaza u finale.

"U prvom poluvremenu išli smo fenomenalno, gol Gode, izgledalo je sve super. U drugom poluvremenu smo malo pali, ali mislim da smo sve trebali riješiti u prvom dijelu. Imali smo još dvije-tri šanse, a Lokomotivi nismo dozvolili ništa, čak niti opasniji udarac. Razočarani smo, ali što je tu je, idemo dalje. Imamo još deset utakmica ispred sebe", istaknuo je Bogojević.

Nada da bi Slaven Belupo mogao na kraju vidjeti Europu je nestala i Koprivničanci se okreću završnici prvenstva gdje moraju izbjeći ulazak u neku opasnu zonu.