Marko Dugandžić strijelac, Botosaniju ipak novi poraz

Branimir Korać • utorak, 23.06.2020.

U zaostalom susretu trećeg kola Lige za prvaka rumunjskog nogometnog prvenstva, Botosani je poražen u gostima kod Universitatee u Craiovi...

Botosani je nakon formiranja Lige za prvaka s prenesenim bodovima držao drugo mjesto na ljestvici, a nakon četiri odigrana kola pao je na posljednje šesto.

Novi poraz upisao je u gostima kod Universitatee u Craiovi koja je slavila s 2:1. Da je upisao pobjedu u ovom susretu, Botosani bi se bodovno izjednačio s trećeplasiraniom FCSB-om (Steauom), no ovako ostaje na dnu.

Domaćin je poveo pogotkom Dana Nistora u 31. minuti, a u 72. minuti Elvir Koljić povisio je na 2:0.

U završnici susreta gosti su uspjeli smanjiti, bivša nada Barcelone David Babunski je ubacio, a nekadašnji igrač Osijek Marko Dugandžić glavom je poslao loptu u mrežu za 2:1.

Dugandžić je odradio cijelu utakmicu za goste.