Soldo prekinuo lošu seriju i važnom pobjedom pomaknuo se s dna

Mihaela Bradovski • subota, 27.06.2020.

Austrijanci su imali na rasporedu susrete 30. kolo, a u Ligi za ostanak gosti su uzeli sve pobjede. Među njima i Admira Zvonimira Solde koja je slavila s 2:1...

Admira je u ovo kolo ušla kao posljednja na ljestvici, ali rezultati su se tako posložili da je pobjegla s dna i da joj trećeplasirana momčad Lige za opstanak sada bježi samo dva boda.

U ovom kolu momčad Zvonimira Solde gostovala je kod Mattersburga i slavila 2:1 te preskočila Tirol koji je kod kuće izgubio od Altacha 1:0.

Admira nije dobro krenula i gubila je na odmoru 1:0 golom Alejandra Velasca iz 25. minute.

U prvom poluvremenu Mattersburg je bio i bolji protivnik, ali nastavak je ipak pripao gostima. U 49. minuti Kolja Pusch poravnao je na 1:1, a u 73. minuti Sinan Bakis zabija za preokret, tri minute nakon ulaska u igru.