Europska liga, kvalifikacije, 1. pretkolo, 25.08.2020, 18:00 h
Riteriai 3:2 Derry City

Litavci nakon produžetaka izborili drugo pretkolo Europske lige

Mihaela Bradovski • utorak, 25.08.2020.

U prvom susretu prvog pretkola Europske lige litavski Riteriai svladao je nakon produžetaka Derry City iz Sjeverne Irske...

Prva momčad koja je uspjela preskočiti prvo pretkolo Europske lige je litavski Riteriai. Litavci su bili uspješni i preskočili su sjevernoirski Derry City u produžetku s 3:2.

Derry City je upisao poraz, ali imao je više prilika, no pogodak s početka prvog produžetka riješio je pitanje prolaza.

Poveli su gosti golom Josepha Thomsona da bi u završnici prvog dijela Gytis Paulauskas poravnao na 1:1.

Isti igrač doveo je Riteriai do vodstva u 49. minuti, ali 15 minuta kasnije Eoin Toal vraća susret u egal.

Odmah na početku prvog produžetka Donatas Kazlauskas zabio je za 3:2 i pobjedu Riteriaija.