Puljić pokrenuo povratak Jagiellonije, Runje izašao zbog ozljede

Mihaela Bradovski • subota, 12.09.2020.

U trećem kolu poljskog prvenstva Jagiellonia je ugostila Podbeskidzie i tražila sva tri boda, ali na kraju se zadovoljila remijem...

Jagiellonia i Podbeskidzie sastali su se u trećem kolu poljskog prvenstva i u zanimljivom i sadržajnom susretu punom prilika, ali i golova, ubilježen je remi 2:2.

Domaćin je ušao u susret kao blagi favorit, ali na poluvremenu je bilo 2:0 za goste. Kamil Bilinski i Michal Rzuchowski odveli su Podbeskidzie do lijepe prednosti uoči drugog dijela.

Sredinom prvog poluvremena Jagiellonia je ostala bez Ivana Runje koji je zbog ozljede napustio travnjak i došlo je do promjene u sredini obrane domaćina.

Već u prvih pet minuta drugog dijela domaćin je izjednačio. Prvo je Jakov Puljić krasno glavom smanjio na 2:1, a onda je Španjolac Jesus Imaz poravnao na 2:2.