Peti gol Santinija nije bio dovoljan za pobjedu Jiangsua

Branimir Korać • nedjelja, 13.09.2020.

Jiangsu Suning u 11. kolu kineske Superlige kod kuće je remizirao 3:3 protiv Guangzhou R&F-a. Nastavio je niz utakmica bez poraza, ali se nije uspio odvojii od trećeplasiranog Shandong Lunenga...

Ivan Santini nastavio je s dobrim igrama u kineskom prvenstvu, postigao je svoj peti ovosezonski pogodak, no ovaj put njegov Jiangsu nije stigao do tri boda.

Guangzhou R&F je u završnici susreta došao do dva gola i tako upio izvući remi.

Krenulo je loše za domaćina koji se vrlo brzo našao u minusu. Već u petoj minuti dosuđen je kazneni udarac za Guangzhou koji Dia Saba pretvara u pogodak.

20 minuta kasnije Jiangsu je poravnao. Lopta je ubačena s desne strane, Alex Teixeira je glavom spustio loptu prema Santiniju koji iz voleja puca i zabija za 1:1.

U drugom dijelu već u prvih deset minuta potpuni preokret domaćina. Prvo je Teixeira zabio za 2:1, a onda Eder postigao i treći gol.

U završnici susreta gosti se ipak vraćaju. Prvo u 88. minuti pomaže autogol Ji Xianga, a u trećoj minuti nadoknade Chang Feiya pogađa za 3:3.

Santini je igrao do 59. minute kada ga je zamijenio Wakaso.