Inter vrlo uvjerljiv kod Beneventa, prva pobjeda za Speziju

Mihaela Bradovski • srijeda, 30.09.2020.

Odigrana su dva zaostala susreta prvog kola Serie A, a gosti su bili uspješni i domaćinu nisu prepustili niti bod...

Nakon što je glatko poražena u prvom kolu na svom travnjaku protiv Sassuola, Spezia je u zaostalom dvoboju prvog kola Serie A u gostima slavila protiv Udinesea s 2:0.

Gosti su na dobar način koristili ukazane prilike i zadovoljni napuštaju Udine.

U prošloj utakmici Sassuolu su poništena tri gola protiv Spezije, a ovdje je krenulo poništenim golom Spezije zbog zaleđa. U 29. minuti dvojbe nije bilo, Galabinov je zabio za vodstvo.

Sredinom drugog poluvremena Terzi je zaradio drugi žuti karton i ostavio Speziju s igračem manje, ali bez obzira na to zabijaju još jedan pogodak, ponovno Galabinov za konačnih 2:0.

Martin Erlić ušao je u igru u 68. minuti, odmah nakon isključenja Terzija.

U drugom susretu Inter je projurio Beneventom i slavio s visokih 5:2. Benevento je otvorio sezonu gostujućom pobjedom kod Sampdorije 3:2, ali ovdje je za manje od pola sata igre gubio 3:0.

Već u prvoj minuti Romelu Lukaku je zabio za vodstvo, a nakon toga još vrlo lijep gol zabija i Gagliardini te Lukaku dodaje svoj drugi.

Nakratko je Inzaghijeva momčad reagirala i smanjila u 34. minuti na 3:1 preko Caprarija, ali na odmoru je bez obzira na to bilo visokih 4:1 zahvaljujući Hakimiju koji koristi veliku pogrešku domaće obrane.

U drugom dijelu prvo je Lautaro Martinez povisio na 5:1, a nakon toga Caprari je samo postavio konačnih 5:2.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović ušli su zajedno s Lautarom u 65. minuti.