Sassuolo
Sassuolo 4:1 Crotone

Sassuolo ostaje neporažen, Crotone na samom dnu

Jan Šneler • subota, 03.10.2020.

U trećem kolu Serie A, Sassuolo je na svom terenu glatko porazio posljednjeplasirani Crotone s 4:1...

Sjajnom predstavom u trećem kolu Serie A, Sassuolo je barem nakratko preuzeo vodeće mjesto na ljestvici. Domaći su bili izuzetno uvjerljivi protiv Crotonea koji se sada nalazi na začelju s prilično lošom gol razlikom 2:10.

Sassuolo - Crotone Rezultati uživo

Od samog početka susreta vidjelo se da je Sassuolo bolji, a to je domaći sastav i potvrdio pogotkom u 19. minuti. Strijelac je bio Domenico Berardi. Crotone je nešto bolje odigrao završnicu prvog dijela, ali unatoč dobrim prilikama, rezultat se nije mijenjao.

U nastavku susreta, gosti su nastavili bolju igru iz završnice prvog poluvremena. U 49. minuti Simy pogađa iz kaznenog udarca za izjednačenje. Ipak, pozitivni ishod gosti nisu predugo držali jer već u 58. minuti domaći dobivaju priliku za vodstvo iz jedanaesterca.

Francesco Caputo mirno je poentirao za 2:1. Crotone je još imao neku šansu vratiti se u utakmicu, doći do novog pogotka, ali sve je bilo riješeno u samoj završnici.

U 85. minuti Caputo je svojim drugim pogotkom povećao vodstvo Sassuola, a točku na i pogotkom za 4:1 stavio je Manuel Locatelli u sudačkoj nadoknadi.

Dodajmo kako je hrvatski nogometaš Tomislav Gomelt ušao u igru u 77. minuti za gostujući sastav.