Hrvatski kup, 1. kolo, 07.10.2020, 15:00 h
Sesvete 3:4 Gorica
Gorica

Goričani nakon velike borbe u Sesvetama izborili prolaz u osminu finala

Mihaela Bradovski • srijeda, 07.10.2020.

Nogometaši Gorice svladali su Sesvete u prvom kolu Kupa s 4:3 i tako izborili prolaz u osminu finala...

Nakon teškog dvoboja protiv Hajduka u prvenstvu, Goričani su s dosta promjena u prvih 11 doputovali u Sesvete i tamo su upisali pobjedu 4:3, imali su lijepu prednost pa je kasnije skoro prokockali.

Krenulo je burno, već u četvrtoj minuti Goričani su vodili 2:0, uhvatili su Sesvećane na spavanju te su Hamad i Mitrović osiguirali ugodno vodstvo svojoj momčadi.

Sesvete su uspjele smanjiti u 17. minuti preko Majića, međutim ponovno Gorica uzvraća i autogolom Sablje i golom Mitrovića odlazi na 4:1.

Do odlaska na odmor Sesvete su uspjele smanjiti preko Kožića i pružiti neku nadu igračima Dine Babića da bi mogli do čuda.

Na početku drugog dijela Mihovil Geljić smanjio je na 4:3 i ponovno otvorio utakmicu. U zadnjih pola sata pokušavali su domaćini doći do poravnanja, ali nisu uspjeli, ostalo je 4:3.