Hrvatski kup, 1. kolo, 07.10.2020, 15:00 h
Croatia Zmijavci 0:2 Šibenik
Šibenik

Luka Celić u produžecima spasio Šibenčane i odveo ih u osminu finala

Branimir Korać • srijeda, 07.10.2020.

Gostovanje u Zmijavcima za Šibenčane je uvijek teško i neugodno pa ništa drugačije nije bilo niti ove sezone u prvom kolu Kupa. Rendulićeva momčad prošla je dalje tek kroz produžetke...

Šibenčani nisu imali nimalo jednostavan zadatak u prvom kolu Kupa. Na gostovanju u Zmijavcima slavili su tek nakon produžetaka s 2:0.

Krunoslav Rendulić izmiješao je momčad i dao je priliku nekima koji su manje igrali, Šibenik je imao više od igre, ali do pogotka u regularnom dijelu nije uspio doći.

U posljednjim trenucima regularnog dijela umjesto Martina ušao je Luka Celić koji se pokazuje ključem na putu do pobjede.

U petoj minuti prvog produžetka Celić je iz kaznenog udarca doveo Šibenik u vodstvo, a u 117. minuti svojim drugim golom osigurao je Šibenčanima prolazak u osminu finala Kupa.