Olmissum razbio Uspinjaču, Crnica u drugom dijelu slomila otpor Universitasa

Branimir Korać • nedjelja, 11.10.2020.

Odigrana su i posljednja dva susreta 1. HMNL u kojima su domaćini stigli su do pobje pobjede. Olmissum je lakoćom svladao Uspinjaču, a Crnica je sladala Universitas...

Branitelj naslova prvaka Hrvatske, Olmissum, slavio je kod kuće protiv Uspinjače 6:0. Sjajan nastup Omišana koji su odradili odličnu utakmicu, očekivao se bolji otpor gostiju, ali Olmissum je nemilice punio mrežu.

U ovoj pobjedi Olmissum je u svakom poluvremenu zabio po tri gola. U prvom dijelu strijelci su bili Antonio Sekulić, Duje Kustura i Valrije Jurić dok su u drugom dijelu posao dovršili Sekulić, Nikola Pavić i Antonio Juretić.

Crnica je preokretom stigla do pobjede protiv Universitasa 3:2. U utakmici prepunoj iznenađenja pobjedu domaćinu donio je Miloš Stojković.

Poveli su gosti u desetoj minuti golom Ivana Gotovca, ali vrlo brzo Crnica radi preokret autogolom Josipa Juretića i golom Dragana Vukovića. U završnici prvog dijela Ivan Tustonjić ipak je poravnao na 2:2. U drugom dijelu stigla je i odluka, u 28. minuti Stojković zabija za pobjedu Crnice.