Rennes 1:2 Angers
Angers

Angers u gostima iznenadio Rennes, prvotimci nisu uspjeli okrenuti rezultat

Branimir Korać • subota, 24.10.2020.

U prvom susretu osmog kola Ligue 1 Rennes je kod kuće upisao poraz od Angersa 2:1. Domaćin je napravio dosta promjena u prvih 11 u odnosu na dvoboj u Ligi prvaka protiv Krasnodara i to mu se osvetilo...

Jasno je da Rennes ne može izdržati stalno u istoj postavi u ritmu dvije utakmice tjedno i mora doći do rotacija. Međutim ovaj put rotacije između dvije utakmice Lige prvaka nisu se pokazale sretnima.

S gostovanja u Rennesu pobjedu je odnio Pavlovićev Angers koji je slavio s 2:1, preokretom nakon što se rano našao u zaostatku. U nastavku susreta kod Rennesa je ušla petorka koja je startala i protiv Krasnodara, ali nije uspjela vratiti svoju momčad u igru.

Nije počelo loše za domaćina koji je poveo već u 18. minuti golom Adriena Hunoua koji je iskoristio lošiju intervenciju vratara Paula Bernardonija kojem je ispala lopta, a Hounou je iz blizine ugurao u mrežu.

U 27. minuti gosti dolaze do poravnanja. Sofiane Boufal dobio je loptu u 16 metara, pucao je i ona je zakačila Nayefa Aguerda i završila u mreži.

Gosti ubrzo ostaju bez ozlijeđenog mladog lijevog bočno Enza Ebossea, ali bez obzira na to podižu prednost. U 57. minuti Angelo Fulgini sjajno se snašao i iskoristio veliku pogrešku Damiena da Silve te prebacio istrčalog Alfreda Gomisa za preokret.

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao. Mateo Pavlović ostao je na klupi svih 90 minuta.