Jovićeviću pobjeda kod fenjeraša, Puclin i Pešić izvukli remi kod Šahtara

Branimir Korać • subota, 24.10.2020.

Ukrajinci odrađuju susrete sedmog kola, a subotnji susreti završili su pozitivno za hrvatske predstavnike...

Igor Jovićević spojio je s Dniprom dvije prvenetvene pobjede. Druga je stigla kod posljednjeplasirane momčadi prvenstva Lviva kojeg je Dnipro svladao s 3:1.

Zaslužena pobjeda gostiju koji su bili bolji protivnik i nisu dopustili iznenađenje. Za pobjedu su zabili Kogut, Dovbik i Čičikov dok je Kravčuk bio strijelac za domaćina.

Svakako treba spomenuti veliki rezultat Vorskle i čak četvrti remi u sedam kola Šahtara. Kulač je ranim golom doveo Vorsklu do prednosti, a Solomon je izjednačio u 33. minuti.

Iako je Šahtar imao veliku inicijativu i puno prilika, rezultat se nije mijenjao.

Kod Vorskle David Puclin igrao je cijelu utakmicu, a Ivan Pešić ušao je u 87. minuti.