Dario Marinović u samoj završnici spasio Cartagenu od poraza

Branimir Korać • nedjelja, 25.10.2020.

Hrvatski reprezentativac u futsalu Dario Marinović bio je strijelac pogotka za Cartagenu u posljednjim trenucima susreta kojim je svojoj momčadi osigurao bod...

U šestom kolu španjolskog futsal prvenstva Cartagena je ugostila Riberu Navarru i upisala remi 2:2. U zanimljivom dvoboju gosti su dva puta bili u vodstvu, ali Cartagena se ipak vraćala.

Kako je susret krenuo, činilo se da će biti prava golijada. Već u drugoj minuti po jedan gol na svakoj strani, prvo je Uge doveo goste u vodstvo, a onda odmah izjednačio Solano.

Nakon toga ipak se na novi pogodak čekalo gotovo 30 minuta. U 31. minuti Minguez je vratio prednost na stranu gostiju.

Kada se već činilo da će gosti doći do svoje druge pobjede, Dario Marinović ipak spašava domaćina i poravnava na 2:2.