Futsal Dinamo odnio bod iz Šibenika, a Square sva tri iz Vrgorca

Branimir Korać • ponedjeljak, 26.10.2020.

Futsal Dinamo u vrlo zanimljivom dvoboju u Šibeniku ostao je neporažen protiv Crnice dok je Vrgorac na svom parketu poražen od Squarea...

Krnje četvrto kolo 1. HMNL uz derbi između Olmissuma i Novog Vremena donio je još tek dvije utakmice. U jednoj od njih Vrgorac je ugostio momčad Squarea i upisao poraz 3:1.

Square je na poluvrijeme odnio prednost 1:0 golom Harona Džankovića i taj rezultat stajao je na semaforu sve do zadnjih osam minuta. Tada prvo Hrvoje Cvjetković autogolom vraća domaćine u utakmicu da bi u završnici Square ipak golovima Josipa Nebergoja i Džankovića proslavio pobjedu 3:1.

Oslabljeni Futsal Dinamo odnio je veliki bod s gostovanja kod Crnice. Remizirao je 3:3, a domaćin može žaliti zbog propuštene prilike.

Već u trećoj minuti Crnica je povela preko Dragana Vukovića, ali na odmor se ipak otišlo s poravnatih 1:1 zahvaljujući golu Mihovila Prgometa. Kada je u drugom dijelu Saša Subotić s dva gola odveo Crnicu na 3:1, činilo se da je slomljen otpor gositju, ali Prgomet u 31. i Davor Kanjuh u 33. minuti odveli su goste do 3:3 i remija.