Nantes 0:3 Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

PSG u drugom poluvremenu slomio otpor Nantesa

Mihaela Bradovski • subota, 31.10.2020.

PSG je upisao sedmu uzastopnu pobjedu u francuskom prvenstvu, nakon dva startna poraza, niže samo uspjehe, a ovaj put bio je bolji od Nantesa u gostima s 3:0...

Nakon onog lošeg starta sezone uzrokovanog ozljedama i zarazom koronavirusom, PSG se potpuno oporavio i sada je u seriji od sedam uzastopnih pobjeda.

Sedma je stigla u Nantesu gdje je domaćina svladao s visokih 3:0, a sva tri pogotka stigla su u drugom dijelu.

Nantes ima za čim žaliti, u prvom dijelu krasnu priliku propustio je Moses Simon koji je ubrzo morao i napustiti igru i umjesto da vodi, Nantes je odmah na startu drugog dijela ušao u minus.

U 47. minuti Kylian Mbappe je odlično u 16 metara pronašao Andera Herreru koji puca iz prve i pogađa s desetak metara za vodstvo.

U 65. minuti kazneni udarac za goste. Mbappe je srušen u kaznenom prostoru, dosuđen je penal kojeg sam i izvodi i zabija za vodstvo 2:0.

Domaćin je ubrzo dobio priliku za smanjenje rezultata, ali Bambin udarac s 11 metara obranio je Keylor Navas.

Treći pogodak za goste postigao je Pablo Sarabia u 88. minuti iskoristivši poklon domaće obrane.