Ćorić dobro krenuo pa ispao od 61. igrača svijeta

Matej Kačan • srijeda, 04.11.2020.

Borna Ćorić je u drugom kolu Master turnira u Parizu završio svoj put. Najbolji hrvatski tenisač je s 2-1 u setovima poražen od Australca Jordana Thompsona...

Nakon dva sata i 16 minuta igre u drugom kolu ATP turnira Masters serije u Parizu, završio je put Borne Ćorića. On je sa 6:2, 4:6 i 2:6 poražen od Australca Jordana Thompsona nakon što je sjajno krenuo u susret.

Ćorić je Australca već dobio ove sezone na US Openu, ali ovaj put mu nije bilo dovoljno 6:2 nakon prvog seta i po break prednosti u drugom i trećem setu. Poveo je Borna s 2:0 u drugom setu nakon 1-0, ali je prosuo tu prednost.

Thompson je brzo uzvratio i poravnao na 2:2, a onda u desetom gemu napravio novi break za 6:4. U treći set Borna također kreće oduzimanjem servisa, ali se potpuno raspao i Thompson uzima tri breaka u nizu i sa 6:2 dolazi do pobjede i susreta s Rafaelom Nadalom.