Vodeni sportovi

Vaterpolisti Primorja bez problema do pobjede kod Medveščaka

Branimir Korać • petak, 04.12.2020.

U susretu devetog kola 1. HVL Medveščak je ugostio momčad Primorja koja je ipak očekivano glatko slavila s 18:9...

Iako je Primorje imalo niz od tri uzastopna poraza, a Medveščak seriju od dvije vezane pobjede, Riječani su ušli u susret kao veliki favoriti. Porazi su posljedica rasporeda, igrali su protiv Mladosti, Juga i Jadrana dok je Medveščak igrao protiv Galeba i Zadra.

Ovdje je Medveščak izdržao jednu četvrtinu, na početku druge poveo je golom Jakova Škiljića s 3:2, ali nakon toga gosti rade 4:0 i odvajaju se.

U nastavku susreta puno spremniji gosti samo su povećavali prednost do tih konačnih visokih devet golova razlike.

Kod Primorja sjajan je bio Tin Brubnjak s pet golova dok je Marin Jovančević dodao tri gola. Kod domaćina Silvio Alberto Poropat postigao je tri gola.