Novi kiks Reala, s igračem manje cijelu utakmicu poražen od Levantea

Branimir Korać • nedjelja, 31.01.2021.

Još jednom je madridski Real posrnuo, upisan je novi domaći poraz i to protiv Levantea s 2:1. Valencia je s druge strane upisala važnu pobjedu protiv Elchea...

Madridski Real upisao je novi poraz, ovaj put kod kuće od Levantea s 2:1. Vrlo rano je susret usmjeren na stranu gostiju i Real nije spriječio pad.

Već u devetoj minuti Real ostaje s igračem manje nakon što je Eder Militao zaradio isključenje prekršajem kao zadnji igrač obrane. S igračem manje skoro cijelu utakmicu, Real nije spriječio poraz.

Doduše poveo je u 13. minuti golom Marca Asensija, ali s igračem manje ipak je bio u podređenom položaju i gosti su slavili.

U 32. minuti Jose Morales je izjednačio, a u 78. minuti Marti Roger je preokrenuo rezultat. Isti igrač 15 minuta ranije nije realizirao kazneni udarac.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu.

Valencia je zasluženo slavila protiv Elchea s 1:0. Gostujuća serija loših erezultata tako je nastavljena i Elche ostaje u zoni ispadanja, a Valencia se s ova tri boda odmiče od onih najugroženijih.

Tri boda domaćinu donio je Daniel Wass u 22. minuti, a 12 minuta kasnije Valencia nije realizirala kazneni udarac koji je zapucao Carlos Soler.

Golovi na početku i na kraju obilježili su dvoboj između Villarreala i Real Sociedada. Villarreal je vodio cijelu utakmicu nakon što je Dani Parejo zabio u trećoj minuti, no susret je okončan remijem u 93. minuti kada je Alexander Isak zabio za 1:1.