Varane spasio Real u gostima kod Huesce

Mihaela Bradovski • nedjelja, 07.02.2021.

U subotnjim susretima španjolskog prvenstva malo je nedostajalo da posljednjeplasirana Huesca priredi najveće iznenađenje kola...

Dva puta je Levante vodio, imao je vodstvo i u sudačkoj nadoknadi susreta, ali na kraju je ipak morao biti zadovoljan 2:2 remijem protiv Granade. Takav ishod na kraju je i najpravedniji u ovom izjednačenom vodstvo.

Domaćina je u vodstvo dovodio Jose Morales, a goste su vraćali Kenedy i Roberto Soldado.

Posljednjeplasirana Huesca stvorila je puno problema madridskom Realu, imala je i vodstvo, ali s dva gola Raphaela Varanea, Madriđani su se vratili u utakmicu i odnijeli pobjedu.

Odmah na početku drugig poluvremena Javier Galan zabio je za vodstvo domaćina i gosti su se našli u problemima, ali s dva gola jednog od stopera, ipak je spriječeno iznenađenje.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za goste.

Žestok dvoboj odigran je u Sevilli gdje je istoimeni domaćin svladao Getafe s 3:0 u susretu s tri crvena kartona i teškom ozljedom jednog od glavnih igrača domaćina.

Djene Dakonam je u 54. minuti ružno startao i teško ozlijedio Lucasa Ocamposa, zaradio je isključenje, a Ocampos je napustio igru. Došlo je i do žestoke svađe trenera Lopeteguija i Bordalesa koji su također isključeni.

Nakon toga Sevilla je zabila tri gola, strijelci su bili El Haddadi, Gomez, En Nesyri.

Villarreal je u gostima imao 2:0 protiv Elchea golovima Gerarda Morena, Guido Carrilo i Lucas Boye izjednačili su na 2:2.