Liga prvaka, skupina B, 13. kolo, 25.02.2021, 20:45 h
RK Zagreb 28:35 Telekom Veszprem
Telekom Veszprem

PPD Zagreb poražen i 13. put, Veszprem rutinski do pobjede

Branimir Korać • petak, 26.02.2021.

Sve je izglednije da će PPD Zagreb završiti nastup u Ligi prvaka bez ijednog osvojenog boda. 13. poraz stigao je u Sutinskim vrelima protiv Veszprema...

Novi poraz PPD Zagreba u Ligi prvaka, ali na žalost očekivan. U Sutinska vrela stigao je Veszprem koji je samo potvrdio kako je prejak i glatko je slavio s 35:28.

U dresu Zagreba zaigrao je i Filip Perić koji je stigao iz Poreča nakon odlaska Josipa Božić-Pavletića, odigraol je vrlo dobru utakmicu i bio među najistaknutijim Zagrebašima.

Zagreb je izdržao 15 minuta, a onda je Veszprem napravio seriju 5:0, pobjegao je na 13:7 i nakon toga sve je bilo jasno. Veszprem je rutinski odrađivao mposao.

Na poluvremenu je na semaforu stajalo 17:11 za Veszprem, a Obrvanovi igrači pokušali su u nastavku susreta smanjiti zaostatak.

U tome su djelomično i uspjeli, golom Perića u 37. minuti došli su na tri gola zaostatka, ali još jedna serija 5:0 odvela je Veszprem na devet golova razlike.

Završilo je 35:28 za Veszprem koji je učvrstio drugu poziciju na ljestvici.

Kod Zagreba po pet golova postigli su Perić i Csaba Leimeter, a kod Veszprema po šest golova zabili su QAndreas Nilsson i Kentin Mahe.