Pogledajte kako se Makarov poigrao s Lovrenom i Santosom i donio pobjedu Rubinu

Branimir Korać, HINA • ponedjeljak, 08.03.2021.

Rusi su odradili još dva susreta 21. kola tamošnjeg prvenstva, a na suprotnim stranama bili su Filip Uremović i Dejan Lovren. Uspješniji je bio Uremović...

U susretu 21. kola ruskog nogometnog prvenstva Rubin je pobijedio lidera prvenstva Zenit s 2:1, a u susretu su nastupili hrvatski reprezentativci Filip Uremović i Dejan Lovren.

Rubin je poveo u 41. minuti golom Đorđa Despotovića iz kaznenog udarca, a izjednačio je Sardar Azmoun u 75. minuti.

Pobjedu Rubinu donio je Denis Makarov golom u drugoj minuti sudačke nadoknade nakon što je "slomio" Lovrena u Santosa te pogodio za 2:1.

Zanimljivo, Zenit je u devetoj minuti nadoknade mogao izjednačiti iz kaznenog udarca, no Juri Djupin je zaustavio udarac Artema Dzjube.

Uremović je odigrao cijeli susret za Rubin, baš kao i Lovren za Zenit.

U ranije odigranom susretu Lokomotiv je na gostovanju pobijedio Arsenal iz Tule s 3:0.

Za moskovski sastav zabili su Fjodor Smolov (71), Murilo (75) i Rifat Zhemaletdinov (85). Vedran Ćorluka nije nastupio za goste.

Zenit je vodeći sa 42 boda, dva više od moskovskog CSKA, Lokomotiv je šesti sa 34 boda koliko ima i Rubin na osmom mjestu.