Sonego i Đere u finalu ATP turnira u Cagliariju

Mihaela Bradovski • subota, 10.04.2021.

Poznati su finalisti turnira u Cagliariju. U finalu će igrati Talijan Lorenzo Sonego i Srbin Laslo Đere...

Laslo Đere odjurio je u finale turnira u Cagliariju. Srpski tenisač odigrao je sjajan meč u polufinalu protiv Nikoloza Basilašvilija te ga je svladao s visokih 6:2, 6:0.

Za prolazak u finale Đere je trebao svega 53 minute, a tijekom cijelog meča nije dopustio Basilašviliju nijednu break priliku.

Protivnik u finalu bit će mu domaći igrač Lorenzo Sonego koji je u tri seta bio bolji od drugog nositelja Taylora Fritza.

Nakon što je svaki od igrača uzeo po jedan set, odluka je pala u trećem gdje je Sonego odmah odjurio na 5:0 i nakon toga rutinski dovršio posao te prošao u finale.