Olić upisao i drugu pobjedu, dva gola u Čondrićevoj mreži

Matej Kačan • ponedjeljak, 12.04.2021.

U 25. kolu Premier lige u Rusiji je CSKA iz Moskve upisao drugu pobjedu pod Ivicom Olićem, a slavio je s 2:0 protiv Rotora za koji brani Josip Čondrić...

U ponedjeljak su svoj susret 25. kola ruske Premier lige odigrali CSKA iz Moskve te Rotor iz Volgograda, a Ivica Olić je kao trener CSKA upisao i drugu pobjedu u drugoj utakmici. Moskovljani su slavili s 2:0.

Po prvi put je gostujuća obrana na čelu s hrvatskim vratarem Josipom Čondrićem kapitulirala u prvoj minuti nadoknade prvog dijela, a pogodio je Chidera Ejuke. Konačnih 2:0 postavio je Salomon Rondon koji je u 70. minuti izašao jedan na jedan s Čondrićem te nije pogriješio.

Nikola Vlašić je odigrao 90 minuta za Olićevu ekipu te je u 17. minuti imao dobru priliku, ali je Čondrić bio uspješniji u toj situaciji. CSKA se s ova tri boda popeo na diobu trećeg mjesta s Lokomotivom, dok je rotor četvrtim porazom u nizu na 14. mjestu koje vodi u razigravanje za ostanak.