Slaven Bilić stigao do prve pobjede u Kini

Branimir Korać • utorak, 04.05.2021.

Slaven Bilić u trećem kolu kineskog prvenstva dočekao je prvu pobjedu. Njegov Beijing Guoan svladao je Dalian Pro s 2:0...

Ivan Leko odlično je krenuo u kineskom prvenstvu i upisao je dvije pobjede, a Slaven Bilić krenuo je s dva poraza, jedan od ta dva upravo protiv Leke.

U trećem kolu upisao je i on prvu pobjedu i to protiv Daliana Pro kojeg je svladao s 2:0. Dalian poput Bilićeve momčadi također nije imao pobjede u prva dva kolam, a nema niti dalje.

Pobjedu Beijingu donio je kineski reprezentativni veznjak Xizhe Zhang koji je postigao oba pogotka i to prvi u 53., a drugi u 54. minuti.

Loša vijest za Slavena Bilića je ozljeda Jonathana Vieire koji je još u prvom poluvremenu morao napustiti teren.