Osijek u Svetom Martinu na Muri svladao domaći Polet

Branimir Korać • petak, 25.06.2021.

Nogometaši Osijeka odigrali su prvu prijateljsku utakmicu na pripremama u Svetom Martinu na Muri. Tamo su svladali domaći Polet s 4:2...

Nakon odrađenih uvodnih trenera, Osječani su u Svetom Martinu na Muri odradili prijateljsku utakmicu s Poletom i upisali pobjedu 4:2. Osječani su bili očekivano bolji protivnik s dosta više prilika, ali domaći trećeligaš solidno se držao.

Polet je čak i prvi stigao do vodstva, u 30. minui Grgić je skrivio kazneni udarac koji je realizirao Josip Brezovec.

Četiri minute kasnije Osijek poravnava, Bočkaj je ubacio iz kornera, a Bohar pogađa za 1:1. Za preokret u prvom dijelu, ovaj dvojac mijenja uloge u 40. minuti, Bohar ubacuje, a Bočkaj zabija za 2:1.

Darko Nejašmić svoje prve minute u dresu Osijeka pamtit će po nesretnom autogolu, pokušao je izbiti ubačenu loptu u 52. minuti, ali nespretno je zakačio loptu i poslao je u svoju mrežu.

U zadnjih 15 minuta susreta Osijek ipak dolazi do pobjede, dvostruki strijelac za konačnih 4:2 bio je Dion Drena Beljo.