Gabriel Debeljuh osigurao Cluju novu pobjedu i održao ga na stopostotnom učinku

Branimir Korać • subota, 14.08.2021.

Rovinjski napadač Gabriel Debeljuh nastavlja s dobrim igrama u dresu Cluja. Novi pogodak zabio je u pobjedi protiv Farul Constante...

Cluj je upisao i petu pobjedu u pet odigranih kola te čvrsto drži vodeću poziciju na ljestvici rumunjskog prvenstva. U petak je slavio protiv Farul Constante s 1:0.

Pobjedu Cluju donio je hrvatski internacionalac Gabriel Debeljuh koji je u 36. minuti zabio jedini pogodak na susretu.

Debeljuh je igru napustio u 66. minuti kada ga je zamijenio Denis Alibec, a ovo mu je treći gol ove sezone. Prva dva zabio je na Gibraltaru u pretkolu Lige prvaka kada je spasio Cluj od blamaže i s dva gola donio mu preokret i pobjedu 2:1.

Loša vijest za Cluj je ozljeda Alexandrua Chipciua koji je već u 18. minuti napustio travnjak, a Cluj idući tjedan igra protiv Crvene zvezde prvi susret play-offa Europske lige.

Farul Constantu vodi Gheorghe Hagi, a ovo mu je prvi poraz ove sezone.