Kustošija zabila šest golova Gorici i visoko slavila

Mihaela Bradovski • subota, 04.09.2021.

Tijekom reprezentativne stanke prvoligaši i drugoligaši pauziraju pa su tako Gorica i Kustošija to iskoristili za odigravanje prijateljskog susreta...

Gorica bez velikog broja reprezentativaca ugostila je na svom stadionu Kustošiju i upisala je ružan poraz 6:2. Igrači koji su u drugom planu i nemaju toliku minutažu, dobili su priliku nametnuti se Kruni Renduliću, ali neki od njih su se samo dodatno udaljili od travnjaka.

Zagrebački drugoligaš održao je lekciju domaćinu i visoko ga je svladao sa 6:2, na poluvremenu je vodio 2:0, a u nastavku susreta dodatno je napunio mrežu domaćina.

Jurčec i Raužan u prvom dijelu bili su strijelci za 2:0 Kustošije, a odmah na početku drugog poluvremena Matar Dieye smanjuje na 2:1.

Nije to bilo buđenje Goričana, Kustošija odgovara s tri pogotka preko Vukelića i dvaput Alghoula prije nego Delfi smanjuje na 5:2. Šesti gol i točku na i stavio je Zorica u 79. minuti, inače igrač Gorice na posudbi u Kustošiji.