Opatija i dalje neporažena, Orijent nastavlja sa sjajnim ulaskom u sezonu

Branimir Korać • subota, 11.09.2021.

Četvrtim kolom nastavljeno je natjecanje u Drugoj HNL. Na vrhu je i dalje uvjerljivi Orijent koji je upisao i treću pobjedu...

Opatija je i nakon četvrtog kola ostala neporažena. Ovaj put ugostila je BSK iz Bijelog Brda i upisala već treći remi, ovaj put bez pogodaka. Ovaj remi odgovara gostima iz Bijelog Brda koji su tako ostali ispred domaćina na ljestvici.

Orijent nastavlja s odličnim igrama te je još jednom ostao neporažen. Ovaj put u gostima kod Sesveta na čijoj je klupi debitirao Branko Karačić, a pobjednički pogodak postigao je mladi Matija Frigan početkom drugog poluvremena.

Osječani su nakon velike bitke izborili pobjedu protiv Solina s 3:2. Osigurali su je tek u završnici susreta i to nakon što su ispustili dva gola prednosti. Vodio je Osijek na poluvremenu s 2:0 golovima Naila Omerovića, gosti su se vratili golovima Karla Vodanovića i Ivana Durdova, ali u 88. minuti Osijek dolazi do pobjede preko Ivana Bakovića.

Druga momčad Dinama neporažena je napustila Zmijavce gdje je s Croatijom igrala 2:2. Cvitanovićeva momčad povela je već u devetoj minuti golom Hyoonwooa Kima da bi domaćin došao do preokreta golovima Mije Šabića i Petra Bašić-Šiška. Ipak Dinamo je u završnici došao do poravnanja, u 79. minuti Gabrijel Rukavina je izjednačio.