Borna Gojo izbacio trećeg nositelja na startu turnira u Istanbulu

Branimir Korać • ponedjeljak, 13.09.2021.

Borna Gojo odlično je startao na Challengeru u Istanbulu. U prvom kolu igrao je protiv trećeg nositelja Daniela Galana Riverosa i svladao ga u tri seta...

Najbolji kolumbijski tenisač, inače 110. igrač svijeta Daniel Galan Riveros, zaustavljen je u prvom kolu Challengera u Istanbulu. Bolji je bio hrvatski tenisač Borna Gojo koji ga je svladao u tri seta.

Gojo je za pobjedu trebao dva sata, odigrao je vrlo dobar meč i eliminirao favoriziranog protivnika.

Gojo je riješio prvi set u svoju korist sa 6:4 da bi nakon toga Galan uzvratio i sa 6:3 izborio odluku u trećem setu. Njega je Gojo otvorio s 3:0, imao je Galan jednu priliku za povratak kod 3:1, nije je iskoristio i Gojo je uspješno dovršio set.

U drugom kolu čeka ga Evgenij Karlovskij koji je u tri seta svladao sunarodnjaka Evgenija Tjurneva.