Jasmine Paolini osvojila prvu titulu na WTA Touru

Branimir Korać • nedjelja, 19.09.2021.

Talijanka Jasmine Paolini pobjednica je WTA turnira u Portorožu. U finalu je bila bolja u dva seta od Amerikanke Alison Riske...

Nepostavljena Talijanka Jasmine Paolini u svom prvom finalu u karijeri stigla je do prve pobjede. U finalu turnira u Portorožu svladala je u dva seta Alison Riske nakon više od sat i 45 minuta borbe.

Riske je igrala vrlo dobro do završnice prvog seta, međutim uporna Paolini vratila se iz teške situacije i otišla do pobjede.

U prvom setu Riske je vodila s 5:2 uz dupli break, međutim Paolini je uspjela izboriti tie-break i tu uzeti set sa 7:4.

Nakon toga u drugom setu Talijanka je bila bolja, Riske je dosta pala i Paolini je otišla do svoje prve titule u karijeri.