Antonio Šančić bez četvrtfinala turnira parova u San Diegu

Branimir Korać • četvrtak, 30.09.2021.

Antonio Šančić u paru s Artjomom Sitakom poražen je u osmini finala na ATP turniru u San Diegu. Protivnici su im bili Jordan Thompson i Jackson Withrow koji su slavili u dva seta...

Antonio Šančić jedini je hrvatski predstavnik koji je nastupio na ATP turniru u San Diegu i to u konkurenciji parova. Partner mu je bio Artjom Sitak, a poraženi du na startu od Jordana Thompsona i Jacksona Withrowa.

Thompson i Withrow su dosta lako došli do pobjede, potrošili su tek nešto više od sat vremena i izborili su nastup u četvrtfinalu.

U prvom setu propustili su lijepu priliku. Kod 3:3 imali su 15:40, tri vezane break lopte, ali nisu ih iskoristili i vrlo brzo je stigla kazna, izgubili su servis i ubrzo i set sa 6:3.

Slično je bilo u drugom setu. Ponovno su imali 15:40, ovaj put u četvrtom gemu, a nakon što to nisu iskoristili Thompson i Withrow im pokazuju kako se to radi i dolaze do breaka te ubrzo i seta.

Njih u četvrtfinalu čekaju četvrti nositelji Simone Bolelli i Maximo Gonzalez.

ATP San Diego, prvo kolo:
Jordan Thompson/Jackson Withrow (Australija/SAD) - Antonio Šančić/Artjom Sitak (Hrvatska/Novi Zeland) 6:3, 6:4