Hajduk slavio kod Škendije u prvom susretu juniorske Lige prvaka

Branimir Korać • četvrtak, 30.09.2021.

Hajdukovi juniori dobro su otvorili nastup u juniorskoj Ligi prvaka. Prvi protivnik im je Škendija, a Splićani su u Skoplju slavili s 2:0...

Hajduk je očekivano stigao do pobjede protiv Škendije u prvom susretu prvog kola juniorske Lige prvaka. Splićani su se pokazali kvalitetnijim protivnikom i nisu dopustili domaćinu da ozbiljno zaprijeti.

Cijelim tijekom susreta Hajduk je bio bolji protivnik, diktirao je ritam igre i bilo je samo pitanje vremena kada će probiti obranu domaćina.

Prvi put je uspio u 29. minuti kada je Antunović proigrao Čuića, a on je bez problema svladao domaćeg vratara.

Isti igrač bio je strijelac i drugog pogotka i to u 56. minuti kada je Čuić primio loptu na rubu kaznenog prostora i onda krasno lobom prebacio Bedjetija.

Do kraja susreta Hajduk je rutinski držao prednost i na kraju potpuno zasluženo slavio.