Dinamo postigao sedam pogodaka na reviji u Nedeljancu, zabio i Kamerunac na probi

Branimir Korać • ponedjeljak, 11.10.2021.

U prijateljskom susretu u Nedeljancu, Dinamo je svladao istoimenog domaćina sa 7:0. Bila je to revija koju su pokvarili težak teren i loše vrijeme...

Unatoč lošim vremenskim uvjetima koji su otežali teren da nije bilo lako igrati, viđeno je sedam pogodaka pred šestotinjak gledatelja koji su se okupili na domaćem igralištu.

Dinamo je odradio ovo gostovanje s igračima koji su ostali raspoloživi nakon što se većina pridružila reprezentacijama, a na travnjak se nakon odsustva zbog neugodne ozljede vratio Dino Perić.

Prvi nastup ikada u dresu Dinama upisao je Kamerunac Sunday Jang Junior koji je na probi u Dinamu II, nastupio je ovdje i zabio jedan od pogodaka.

U prvom poluvremenu mrežu Nedeljanca pogađali su Tomek, Andrić i Špikić, a u nastavku susreta Sunday, Lauritsen, Tolić i Andrić.

Dinamo: Horkaš – Theophile, Dilaver, Perić, Štefulj – Mišić; Špikić, Tomek, Tolić, Čop – Andrić; drugo poluvrijeme: Horkaš (71. Mandić) – Theophile (62. Crnac), Lauritsen, Moubandje, Leovac – Mišić (62. Rozić), Perić; Špikić, Tolić, Čop (62. Jang) – Andrić