Poljičak bez iznenađenja protiv trećeg nositelja Andreja Martina

Mihaela Bradovski • utorak, 19.10.2021.

Mladi hrvatski tenisač Mili Poljičak nije uspio iznenaditi trećeg nositelja Challengera u Lošinju Andreja Martina...

Nakon Duje Ajdukovića, od turnira u Lošinju oprostio se i Mili Poljičak. Mladi hrvatski tenisač poražen je od trećeg nositelja Andreja Martina.

Poljičak je bio prilično ravnopravan 118. igraču svijeta, sat i 45 minuta trajala je borba, ali na kraju je Martin ipak slavio.

U prvom setu Poljičak se dva puta vratio iz breaka zaostatka i izborio tie-break, ali tamo je Martin dominirao i 13. igru dobio je sa 7:2.

U drugom setu Poljičak je izgubio servis u četvrtom gemu i nije se uspio vratiti u set iako je imao prilika.

U konačnici upisao je poraz, ali igra je u dijelovima meča bila ohrabrujuća protiv puno iskusnijeg igrača koji iza sebe ima i kvalitetne rezultate.