Jana Fett bez prave šanse protiv Rebecce Peterson u Cluju

Branimir Korać • utorak, 26.10.2021.

Jana Fett u glavni ždrijeb turnira u Cluj-Napoci ušla je kao lucky loser, ali odmah u prvom kolu upisala je novi poraz i to protiv Rebecce Peterson...

Jana Fett u posljednji trenutak uskočila je u glavni ždrijeb turnira u Cluj-Napoci, ali nije to iskoristila i upisala je uvjerljiv poraz u prvom kolu.

Protivnica joj je bila 99. igračica svijeta Rebecca Peterson i svladala ju je bez većih problema u dva seta za manje od 75 minuta igre.

Fett je u prvom setu izgubila sve svoje servis gemove, a jedini gem u setu osvojila je na servis Peterson što joj je ujedno bila i jedina break lopta u cijelom meču.

U drugom setu Peterson je stigla do breaka u trećem gemu, zatim još jednog kod 5:3 i tu je završila meč i otišla do pobjede.

U drugom kolu Šveđanka će igrati protiv jedne od domaćih nada, Begu ili Bare.