Sassuolo u 95. minuti do pobjede kod Juventusa, Tudoru bod u Udinama

Mihaela Bradovski • srijeda, 27.10.2021.

Odigrana su prva tri današnja susreta u desetom kolu Serie A, a Sassuolo je odmah kreirao iznenađenje pobjedom u Torinu protiv Juventusa...

Taman kada se činilo da se Juventus diže i igra sve bolje, uslijedio je remi kod Intera što nije loš rezultat, ali odmah nakon toga domaći poraz od Sassuola.

Rano je krenulo loše, već u 13. minuti Juventus je ostao bez Alexa Sandra kojeg je zamijenio De Sciglio.

Na prvi pogodak čekalo se do 44. minute kada Sassuolo preko Davidea Frattesija dolazi do vodstva.

U drugom dijelu Juventus je pokušavao doći do poravnanja i uspio u 76. minuti. Dybala je centrirao, a McKennie zabio.

U završnici domaćin nije izgledao dobro, nije bilo organiziranog napada, a u 95. minuti Maxime Lopez zabija za pobjedu Sassuola koji tako dolazi na samo bod zaostatka za Juventusom.

Atalanta je u gostima kod Sampdorije došla do tri očekivana boda. Slavila je s 3:1, bila je bolji protivnik i ostavila je Sampdoriju na jednoznamenkastom broju bodova.

Goste nije šokirao rani pogodak Caputa već u desetoj minuti, niti deset minuta kasnije situacija je bila već posve drugačija jer je Atalanta vodila 2:1 autogolom Askildsena i golom Zapate.

Mario Pašalić igrao je do 59. minute kada ga je zamijenio Josip Iličić, a upravo on je stavio točku na i u 95. minuti.

Zanimljivo je bilo u Udinama gdje je gostovala Tudorova Verona, a susret je završio 1:1. Već u trećoj minuti Isaac Success zabio je za vodstvo da bi se Verona vratila u 83. minuti preko Antonina Baraka iz kaznenog udarca.

Od prve minute igrali su Nikola Kalinić i Boško Šutalo, a obojica su napustili igru do pogotka Verone za poravnanje. Kalinić je igrao do 66. minute, a Šutalo do 73.