Olmissum pregazio Lea za plasman među 16 najboljih

Matej Kačan • subota, 30.10.2021.

Malonogometaši Olmissuma s tri su maksimalne pobjede zaključili nastup u regularnoj fazi Lige prvaka te su se plasirali u Elitnu fazu 16 najboljih...

I drugu sezonu u nizu će malonogometaši hrvatskog prvaka Olmissuma igrati u 16 najboljih momčadi u Europi. Omišani su na domaćem terenu upisali i treću pobjedu u skupini, ovaj put su deklasirali armenski Leo.

Završilo je 5:0 za momčad iz Omiša koja je na poluvremenu imala tek 1:0, ali je u drugom uslijedila rapsodija. Jedini pogodak u prvom dijelu postigao je Matej Horvat u 17. minuti.

Golijadu u drugom dijelu otvorio je Josip Jurlina i uslijedilo je sedam ludih minuta- Već u 28. Hrstić zabija za 3:0, a u 32. Antonio Juretić pretvara penal u 4:0.

Konačnih 5:0 postavio je Jurlina svojim drugim pogotkom i četvrtim za Olmissum u osam minuta potpune dominacije. Do kraja je Olmissum iskontrolirao susret i s punim pravom slavi prolazak u elitnu rundu Lige prvaka.