Liga prvaka, skupina G, 4. kolo, 02.11.2021, 21:00 h
Sevilla 1:2 Lille
Lille

Sevilla u problemima, bez pobjede i u četvrtom kolu

Branimir Korać • utorak, 02.11.2021.

Sevilla je kiksala na svom travnjaku protiv Lille, upisala je poraz 2:1 i jedina je momčad u skupini bez pobjede, samim time nalazi se na posljednjem mjestu...

Zanimljiv dvoboj u Sevilli gdje je domaćin još jednom ostao bez pobjede i nalazi se u problemima. Nakon četiri odigrana kola, Sevilla ima samo tri boda, no u prilog joj ide činjenica da se nitko nije posebno odvojio i da je još uvijek itekako u igri za prolaz.

Kao i Wolfsburg ranije, tako je i Lille u večernjem terminu stigao do prve pobjede. Bio je to ravnopravan i izjednačen dvoboj u kojem je Sevilla povela, ali nije izdržala.

U 15. minuti Mir je pucao, Grbić je odbio loptu, ali samo do Ocamposa koji lakoćom zabija.

Lille se vratio u završnici prvog poluvremena. Dosuđen je kazneni udarac nakon pada Weaha, VAR je potvrdio, a Jonathan David zabio za 1:1.

Gosti su bolje krenuli u drugo poluvrijeme i za to su nagrađeni. U 51. minuti Celik je dobro pucao u suprotni kut, lopta pogađa vratnicu i odbija se do Ikonea koji mirno zabija za 2:1.

Do kraja susreta gosti su zadržali prednost i izborili tri vrijedna boda.

Grbić je kod Lillea odradio cijeli dvoboj.