1. HMNL, 9. kolo, 06.12.2021, 19:00 h
Futsal Dinamo 6:1 Alumnus Sesvete

Futsal Dinamo razbio Alumnus u humanitarnom ozračju i prekinuo niz remija

Matej Kačan • ponedjeljak, 06.12.2021.

Deveto kolo 1. HMNL, a ujedno i humanitarnu večer priredili su nam Futsal Dinamo i Alumnus u Domu sportova, a sa 6:1 slavio je Futsal Dinamo...

Nakon tri dramatične utakmice i tri remija u nizu, Futsal Dinamo napokon je odigrao jednu lakšu utakmicu s manje stresa. Modri su ugostili Alumnus te su uz humanitarnu akciju Plavi Sveti Nikola slavili s visokih 6:1 za skok na drugo mjesto.

Od 11. minute i prvog pogotka Dinama je to bila jednosmjerna ulica. Jakov Mudronja otvorio je s dva pogotka, jedan je dodao Badrov i u 17. minuti je već 3:0, s čime se odlazi i na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu Futsal Dinamo je stigao i do visokih 6:0 prije počasnog pogotka, zabijali su Čekol, Prgomet i . Zadnji pogodak za smanjenje na konačnih 6:1 zabio je Neven Zonić.

Futsal Dinamo ovom je pobjedom skočio na drugo mjesto s 15 bodova, koliko ima i Vrgorac, dok je Alumnus zadnji s tri boda.