Coppa Italia, 1/16 finala, 14.12.2021, 18:00 h
Udinese
Udinese 4:0 Crotone

Udinese lako do osmine finala, Marićev Crotone nije mu stvorio probleme

Branimir Korać • utorak, 14.12.2021.

Udinese nije imao problema u šesnaestini finala Coppa Italije. Protivnike je bio Crotone koji je svladan s visokih 4:0...

Udinese nije dopustio nikakvu neizvjesnost i glatko je slavio protiv Crotonea u šesnaestini finala Coppa Italije.

Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu gdje je Udinese stigao do visoke prednosti te je u nastavku rutinski dovršio posao.

U gostujućem sastavu od prve minute na travnjaku je bio i Mirko Marić, ali kao i ostatak momčadi, nije se posebno istaknuo te je na poluvremenu ostao u svlačionici.

U prvom dijelu Udinese je stigao do tri gola prednosti zahvaljujući Ignaciju Pussettu, Sebastianu De Maiju i Isaacu Successu da bi u drugom dijelu Pussetto još jednim golom zaključio priču.

Pobjedom u ovom dvoboju, Udinese je izborio osminu finala gdje ga čeka Lazio.