Oršićev gol West Hamu u konkurenciji za najbolji pogodak grupne faze

Branimir Korać • srijeda, 15.12.2021.

U zadnjem kolu grupne faze Dinamo je gostovao u Londonu kod West Hama i slavio s 1:0, a jedini pogodak postigao je Mislav Oršić već u četvrtoj minuti...

Gol Mislava Oršića iz četvrte minute za pobjedu kod West Hama obišao je svijet, a novo priznanje za ovu majstoriju UEFA je dala uvrstivši taj Oršićev pogodak u najužu konkurenciju za gol grupne faze Europske lige.

Podsjećamo Oršić je primio loptu na lijevoj strani i fantastičnim udarcem prebacio Alphonsea Areolu i pogodio sam gornji suprotni kut.

Oršiću nisu strani spektakularni golovi, još se sjećamo njegovog showa prošle sezone na Maksimiru kada je krasno pogađao protiv Tottenhama i vodio Dinamo do četvrtfinala Europske lige.

Zabijao je krasne golove i u hrvatskom prvenstvu pa i u SuperSport Hrvatskom kupu gdje je BSK-u u Bijelom Brdu zabio izravno iz kornera.