Slaven Belupo upisao visoku pobjedu u gostima kod Sesveta

Branimir Korać • srijeda, 12.01.2022.

Koprivničanci unatoč problemima s pozitivnim testovima na koronavirus pokušavaju odraditi zacrtano u pripremama, pa su tako imali i prvu pripremnu utakmicu u kojoj su slavili protiv Sesveta...

Pripreme za nastavak sezone ne odvijaju se onako kako je Zoran Zekić zamislio, ali pokušavaju u Slaven Belupu odraditi što je više toga.

Dio igrača nije na raspolaganju zbog pozitivnih testova na koronavirus, a s onima koji su mu na raspolaganju gostovao je kod drugoligaša Sesveta i upisao pobjedu 4:0.

Koprivničanci su do sva četiri pogotka došli u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Marcos, Monjac, Hadžić i Caimacov.

Slaven Belupo nastupio je u sljedećem sastavu: Sušak (od 30. Marković) – Bosec, Hlevnjak, Paracki, Goda – Brković, Marina, Laušić – Vitinho, Krstanović, Crnac. Drugo poluvrijeme: (od 60. Vuković) – Grgić, van Bruggen, Kocijan, Utin – Caimacov, Zvonarek, Brković – Monjac, Marcos, Hadžić.