Sampdoria 1:2 Torino
Torino

Jurićev Torino preokretom protiv Sampdorije upisao drugu pobjedu u nizu

Matej Kačan • subota, 15.01.2022.

Hrvatski trener Ivan Jurić nastavlja nizati dobre rezultate u Serie A. Njegov Torino ima četiri pobjede u posljednjih pet susreta, a u subotu je u 22. kolu preokrenuo Sampdoriju...

Nogometaši Torina nastavljaju vrlo dobru formu u posljednje vrijeme. Čak četvrtu pobjedu u posljednjih pet susreta, i to drugu u nizu Torino je upisao na gostovanju kod Sampdorije.

2:1 slavlje i nova tri boda znače da je Torino na 31 bodu i devetom mjestu, samo bod manje od Fiorentine, Lazija i Rome koji također imaju 21 utakmicu, ali ovo kolo tek imaju odigrati pa će imati utakmicu viška nakon ovog vikenda.

Momčad Ivana Jurića do pobjede je stigla preokretom. Sampdoria je rano povela, već u 18. minuti je Manolo Gabbiadini pronašao Francesca Caputa za vodstvo domaćina.

No, nedugo zatim Torino je izjednačio, i to preko Wilfrieda Singa koji je glavom pogodio u 27. za 1:1. S tim rezultatom ide se na poluvrijeme, a u drugom dijelu za pobjedu Jurićevih pogađa Dennis Praet u 67. minuti, opet glavom.

Što se hrvatskih nogometaša tiče, Marko Pjaca ušao je u 83. minuti umjesto Antonija Sanabrije, dok je Josip Brekalo krenuo u prvih 11 i izašao je iz igre minutu kasnije.