Dinamo upisao i drugu pobjedu na pripremama, uz Bočkajev prvijenac svladao Koper

Branimir Korać • nedjelja, 16.01.2022.

Nogometaši Dinama stigli su do nove pobjede na pripremama u Istri. Nakon što je svladana ljubljanska Olimpija, svladan je i Koper i to s 4:2...

U zanimljivom dvoboju Dinamo je došao do pobjede protiv Kopra, Modri su slavili s 4:2, a prvi pogodak u dresu Dinama postigao je Petar Bočkaj.

Dinamo je poveo već u 12. minuti lijepim golom Marka Bulata kojem je Ivanušec ostavio loptu u 16 metara, a Bulat je pogodio pod gredu za vodstvo.

Već dvije minute kasnije Koper poravnava, ubačena je lopta iz prekida, Colley je došao ispred Theophile-Catherina i bez problema iz blizine glavom skrenuo loptu u mrežu.

Modri su ipak odnijeli prednost na odmor, u 42. minuti Bulat je nabacio, loptu je glavom idealno pogodio Komnen Andrić i vratio prednost na stranu Dinama.

U drugom dijelu postava Modrih je potpuno promijenjena, a u 59. minuti Dinamo je došao do trećeg gola. Pogriješila je obrana Kopra, Špikić je došao do lopte i lijepo opalio s ruba kaznenog prostora za 3:1.

Koper je uspio vratiti neizvjesnost smanjivši preko Čeha Kubale u 66. minuti da bi u posljednjim sekundama susreta Petar Bočkaj nakon solo akcije lijepo zabio iskosa u suprotni kut.