Virozom pokošena Rijeka pregazila vodeću momčad druge slovenske lige

Branimir Korać • srijeda, 19.01.2022.

Rijeka je odradila još jednu pripremnu utakmicu, a ovaj put protivnik je bila vodeća momčad slovenske druge lige Gorica koju je svladala s 4:0...

Rijeka je u dvoboj protiv Gorice ušla bez trenera Gorana Tomića te Gnezde Čerina, Labrovića, Čestića, Drmića, Brauta, Vukčevića, Smolčića, što zbog viroze koja se uvukla u momčad, što zbog ozljeda.

Unatoč tome Rijeka je bila prejaka za Goricu i upisala je vrlo visoku pobjedu 4:0.

Već u prvom poluvremenu Rijeka je stigla do visoke 3:0 prednosti zahvaljujući golu Obregona u prvoj minuti te Vuka u 29. i 35. minuti.

U drugom dijelu konačnih 4:0 postavio je Robert Murić koji je bio strijelac u 77. minuti.

Rijeka: Zlomislić (od 46' Prskalo), Krešić (od 62' Djibrilla), Velkovski (od 46' Lepinjica), Galović (od 62' Dujmović), Tomečak (od 46' Bušnja), Liber (od 46' Selahi), Pavičić (od 62' Simčić), Merkulov (od 46' Ampem), Abass (od 46' Murić), Vuk (od 46' Vučkić), Obregon.