Igokea u zaostalom dvoboju do vrlo važne pobjede protiv FMP-a

Branimir Korać • četvrtak, 03.02.2022.

Igokea i FMP susreli su se u zaostalom susretu 15. kola ABA lige, u važnom dvoboju u borbi za doigravanje...

Zanimljiv dvoboj u Laktašima gdje je Igokea dočekala FMP u važnom dvoboju u borbi za odigravanje. I jedni i drugi imaju ambiciju dohvatiti nokaut fazu, a Igokea je ovdje upisala bitnu pobjedu 73:61.

Domaćin je od prve do zadnje minute bio u vodstvu i nije pružio FMP-u nikakvu priliku za potpuni povratak u utakmicu.

U drugom poluvremenu razlika je sve više rasla i Igokea je imala i 22 poena prednosti. Tek u finišu FMP je iskoristio malo opuštanje kod Igokee i smanjio zaostatak.

Pobjednika su predvodili s po 12 poena James Robinson (pet asistencija) i Deshawn Stephens (pet skokova). Kod FMP-a Marko Radonjić ubacio je 14 poena, a Aleksa Stepanović 12.