Luka Cindrić predvodio Barcelonu, La Rioja bez iznenađenja

Branimir Korać • nedjelja, 06.02.2022.

U 16. kolu španjolskog prvenstva Barcelona je ugostila La Rioju i upisala je očekivanu pobjedu 37:33, a prvo ime susreta bio je Luka Cindrić...

Ipak nije bilo iznenađenja u 16. kolu Asobal lige u susretu u kojem je vodeća Barcelona ugostila La Rioju. Gosti su na kraju upisali poraz 37:33, a s obzirom na razliku s kojom Barcelona inače pobjeđuje u španjolskom prvenstvu, ovakav poraz je "prihvatljiv".

U prvom poluvremenu gosti su držali priključak i pet minuta prije kraja tog razdoblja bili su u egalu. Međutim u nastavku je Barcelona pojačala i otišla do pobjede.

Već u 40. minuti Barcelona je bila na rubu dvoznamenkaste prednosti da bi La Rioja u završnici ipak spustila zaostatak na konačnih četiri gola razlike.

Kod Barcelone po šest golova postigli su Aleix Gomez i Luka Cindrić (6/6), a kod gostiju Ismael El Korchi Fernández postigao je sedam golova, a pet je dodao Ángel Jesús Rivero Noris.